Poukázka do barber shopu jako skvělý dárek

Obecně platí, že jedním z nejlepších dárků bývají zážitky. Na zážitek se totiž obdarovanému nebude časem prášit, pokud se netrefíte do vkusu, nebude mu jen zbytečně zabírat místo, a navíc takový dárek snad vždy určitě udělá velkou radost. Pokud hledáte skvělý dárek pro svého muže, kamaráda, bratra či tatínka, ale nevíte, co mu dát, skvělým zážitkem bude voucher do barber shopu.
 salon pro muže
Co to je?
Pokud jste o něčem takovém nikdy neslyšeli, jedná se o ryze pánské holičství. Většinou bývá stylově zařízené a páni holiči jsou styloví jak by smet. Obvykle to bývají profesionálové s dlouholetou praxí, mnozí z nich se navíc školili u těch nejlepších po celém světě.
V tomto holičství se vašemu muži postarají o vlasy, vousy a často i obočí. Kromě toho je to ale skvělý zážitek a každý muž, který se o sebe alespoň minimálně rád stará, takový dárek ocení.
 
Balíčky
Každý barber shop nabízí balíčky za různé ceny. Ten nejlevnější obvykle obsahuje pouze stříhání vlasů a holení vousů. Pokud ale svému muži chcete dát dárek v podobě tohoto zážitku, je lepší příliš nešetřit a investovat do dražšího balíčku. Ty totiž obsahují jak ostříhání vlasů a zajištění skvělého účesu, tak speciální metody holení vousů, péče o pokožku, masáže hlavy apod. To nejdůležitější ovšem bývá kvalitní whiskey nebo káva, v těch nejdražších balíčcích také někdy doutník a peelingy obličeje.
 barber shop
Proč to stojí za to
O vašeho muže bude skvěle postaráno. Užije si kvalitní servis v opravdu stylovém prostředí, a zatímco bude popíjet whiskey a kouřit doutník, bude si připadat jako gentleman. Pro muže je to společenská záležitost. Zákazník je tam velice vážený a veškerý čas je věnován pouze jemu. Navíc potom bude hezky vonět. Také je to zážitek, který si nejen užije, ale pořádně si u něj odpočine a zrelaxuje. Každý muž si zaslouží, aby o něj bylo občas také pořádně postaráno. A každý muž si zaslouží, aby mu to slušelo.