Markýza jako skvělé řešení zastínění plochy u vašeho domu

Hledáte vhodnou ochranu proti slunci na vaši terasu a nechcete stavět žádné pevné zastřešení. V tom případě bude tou pravou volbou pro vás markýza na terasu!

markýzy


Markýz existuje hned několik typů, takže je jisté, že si mezi nimi každý spolehlivě vybere takovou, která mu bude nejvíce vyhovovat. Můžete volit mezi trvalým zastřešením anebo stahovací rolovatelnou markýzou, kterou budete napínat vždy jen v případě, kdy vám nebudou vyhovovat aktuální povětrnostní podmínky. Záleží tedy na vás, co vám více vyhovuje.

Vybírejte pouze z kvalitních výrobků!
Každopádně je důležité, abyste si markýzu pořídili u kvalitního dodavatele, který vám nabídne jen to nejlepší, jak z hlediska použitých materiálů, tak z hlediska montáže. Konstrukce markýzy musí být kvalitní a dostatečně pevná, a rovněž zvolená potahová látka musí dosahovat té nejvyšší kvality. Jen tak budete mít jistotu, že se látka po čase nezvlní, nevybledne anebo nezačne propouštět déšť. Zvolená látka tak musí být voděodolná a dobře impregnovaná, stejně tak jako musí obsahovat kvalitní a dostatečný UV filtr, aby nedošlo ke spálení pokožky ve stínu markýzy.

Trvalá anebo pohyblivá na ruční či automatický pohon
U pohyblivých – stahovatelných markýz můžete dále volit mezi ručním a automatickým pohonem, a také mezi volným, částečně kazetovým a kazetovým uložením. Jen pokud si dobře ohlídáte všechny uvedené parametry, http://www.builder.cz/rubriky/c/c–/ucime-se-c-21-dil-parametry-funkce-main–155713cz tak budete v budoucnosti s užíváním markýzy naprosto spokojeni, tím spíše, že kvalitní výrobky vám nabídnou také dostatečně dlouhou záruku.

markýza

Využijete je všude, kde vám u domu chybí stín
Markýzy se totiž skvěle hodí nejen jako venkovní zastřešení různých zahrádek obchodů a hotelů, ale také jako skvělé stínění na terasách rodinných domů. Můžete je tak využívat k přistínění své terasy, prostoru u bazénu anebo proskleného vstupu do domu, který se v létě hodně rozpaluje.