Rozkládací pohovka šetří místo v bytě

Jestliže zrovna neoplýváte penězi a můžete si tak dovolit pouze malý byt, tak nevěšte hlavu. I v jednopokojovém bytě či v garsonce můžete mít k dispozici vše potřebné a nebudete o nic zakopávat. Jde jen o to, zvolit si ten pravý nábytek na míru vašim potřebám a vašemu životnímu stylu.
Třeba k velice praktickým kouskům nábytku, který v malém anebo v ještě menším bytě dokonale oceníte, patří rozkládací pohovka. Díky rozkládací pohovce totiž můžete doslova zabít dvě mouchy jednou ranou tak, že vám tento jeden kus nábytku poslouží jako postel i pohovka najednou .
obrázky nad pohovkou
A pokud je řeč o posteli, tak se rozhodně nemusíte obávat, že se na ní pohodlně nevyspíte. Opak je pravdou. Rozkládací pohovka je zhotovena z nejlepších možných materiálů tak, abyste na ní v rozloženém stavu mohli trávit jednu noc za druhou, aniž by vás z toho rozbolely záda. Takže pokud nejste příliš nároční, nabízí se vám jednoduchý způsob, jak ušetřit prostor a peníze za jeden zbytečný kus nábytku, který hravě nahradíte jiným.
Nicméně nemusí jít pouze o vás. Může jít třeba i o to, že u vás chtějí přenocovat vaši přátelé anebo rodina. Stačí, když se budete dobře bavit a čas uplyne jako voda, a vy najednou zjistíte, že už je na návrat domů až příliš pozdě. V tom případě není nic jednoduššího než rychle rozložit pohovku na postel a ustlat na ní lidem, na kterých vám záleží.
tyrkysové polštářky
Ovšem tím výčet výhod rozkládacích pohovek stále ještě nekončí. Pomyslete i na to, kolik máte doma zbytečných krámů. Každý máme v domácnosti hromady věcí, kterých nejsme ochotni se vzdát, a přesto nám stále v bytě zabírají místo. Někdy až do té míry, že se povalují na skříních a po zemi, protože už je zkrátka nemáme kam dát. A vězte, že na tento problém narazíte v malém bytě o to intenzivněji. Takže i v tomto ohledu rozkládací pohovku jistě oceníte. Její integrované úložné prostory vám přijdou vhod při ukládání lůžkovin, spotřebičů či sezónního oblečení anebo i čehokoli jiného.