Elektrické hračky pro děti, které oceníte!

Možná si říkáte, že elektronické hračky moc dětem nepatří do rukou, ale některé hračky opravdu oceníte, ušetří vám totiž hodně času a děti si s nimi hodně užijí. Jaké hračky opravdu oceníte?
Mluvící plyšová hračka
U dětí jsou velice oblíbené mluvící plyšové hračky s elektronikou, které mluví, zpívají, smějí se, říkají básničky a další věci. Některé tyto elektronické hračky jsou opravdu pěkně propracované a děti se s nimi zabaví aspoň na chvilku, kdy si dáte kafe nebo prostě pauzu. Další výhodou je, že tyto hračky dětem mnohdy pomohou naučit se nové věci, třeba čísla, barvy, nové písničky. Elektronika je dobře skrytá, jen si pohlídejte, aby byly baterky pořádně zabezpečené.
chlupatý medvídek
Bílý šum
Už u malého miminka jistě oceníte strojek s takzvaným bílým šumem. Ten totiž dokáže miminko krásně zklidnit. Tato elektronická krabička má buď nahrané určité množství zvuků, jako je srdeční tep, šum moře, větrák, vysavač nebo třeba ukolébavky. Některé přístroje mají možnost nahrát i vlastní nahrávku, takže můžete jednoduše třeba nazpívat oblíbenou písničku a dítku ji může pouštět i tatínek, když nejste zrovna po ruce.
blesky za tlačítkem
Vibrační lehátko
Velice oblíbené je také vibrační lehátko, tam však pozor. Není vhodné, aby miminko bylo v elektrickém lehátku v polosedu příliš dlouhou dobu. Není to totiž vhodné pro páteř miminka, takže jej dávejte do těchto lehátek opravdu třeba jen na krmení nebo na chvilku, kdy potřebujete chvíli odpočinku.
Kolotoč
Kolotoč nad postýlku je skvělá věc, kterou oceníte především pokud vaše dítko rádo poslouchá hudbu. Výborné jsou ty, které promítají na stěnu noční oblohu, takže dítko zabaví jak sluchově, tak má dítko i na co koukat. Kolotoč nemusí být extra barevný a může být i docela vkusný, hlavní je, aby se točil a hrál nějakou melodii. Nejlépe aby nehrál falešně, což se vám může zdát jednoduché, ale možná budete zklamaní – není to zase tak jednoduché.