Pořiďte si přirozený, nikoli zábavný úsměv

Všichni víme, co v nás vyvolá, když někde spatříme úsměv, ve kterém zeje díra. Tento úsměv zpravidla vyvolá další úsměv. Ovšem ne proto, že by dotyčná osoba vyjadřovala něco veselého a vyprávěla komické historky, nýbrž proto, že díra mezi zuby je zkrátka legrační věc. Asi stejně jako v době, kdy jsme v ústech lidí v našem okolí mohli spatřit zlaté korunky.
práce zubaře.jpg

To už je dnes spíše rarita. Na druhou stranu, poměrně častá je dnes situace, kdy se lidé baví o tom, jak je tlačí jejich zubní protéza, že ji proto využívají pouze ke společenským událostem anebo raději vůbec ne. Taková situace je ovšem poměrně smutná. Nositel protézy totiž musel přijít o svůj původní, přirozený chrup, poté si vytrpěl mnoho nekomfortních situací při vytváření chrupu nového, umělého, načež s ním je nespokojen a raději jej nepoužívá. Takže celý proces vlastně vytrpěl naprosto zbytečně a výsledkem není pouze jeden či dva chybějící zuby, nýbrž v mnoha případech skoro celé patro korunek.
cvakací zuby.jpg

Takovému žalostnému výsledku je proto lepší se vyhnout. A může to být mnohem snazší, než to třeba na první pohled vypadá. Základem je v tomto případě kvalitní výběr zubního lékaře. Není lékař jako lékař a o zubařích to platí dvojnásobně. Dobrý či špatný výběr zubaře totiž na vlastní kůži velmi záhy a velmi výrazně pocítíte. A když si zvolíte dobře, tak se zmíněným estetickým problémů a bolestivým zákrokům, které jsou nakonec úplně marné, můžete jednoduše vyhnout.

Namísto můstku můžete získat kvalitní zubní implantáty Liberec, které jsou přirozenější, lépe vypadají, svého nositele nijak neomezují, a navíc nevyžadují poškození okolních zdravých zubů. Váš úsměv tak může znovu dokonale zářit a nebude vás to stát ani to nejmenší nepohodlí. Na chrup ve skleničce tak můžete rovnou zapomenout. Kvalitní zubní implantát vám poslouží stejně dobře jako vaše přirozené zuby a rozdíl nikdo nepozná.