Nebankovní hypotéky

Oblast nebankovních hypoték má opravdu širokou působnost. Jedná se o název, který běžně slýcháme, ovšem co to vlastně je nebankovní hypotéka bez registru? Hypotéka bez registru je běžně zažitý název, který slýcháme poměrně často i v běžném životě. Jenomže, umíme si pod tímto pojmem vůbec něco představit? Nebo je to jenom mýtus? Možná se teď budete divit, ale opravdu se jedná o jakýsi mýtus, protože tak, jak se popisuje v tomto názvu, už není hypotéka možná. Záznamy v registrech se totiž úplně nepřehlíží, ale jde o to, že se mohou tolerovat.
urovnané peníze.jpg
a) Pro koho je půjčka vhodná?
Tento finanční produkt je určený podnikatelům. Nejedná se o spotřebitelský úvěr pro běžné občany. V tom je velká výjimka. Proto je tento finanční produkt vhodný pro ty, kteří podnikají, mají založenou firmu nebo jsou sami soukromí podnikatelé. Peníze se vkládají do podnikání.
b) Další postup
Dalším krokem je nahlížení do registrů dlužníků, samozřejmě s vaším souhlasem.Nahlíží se do nebankovního nebo i bankovního registru, kde se zjistí, jak je klient bonitní. Jestli nemá nějaké prohřešky, například nezaplacené splátky, nedoplatky, exekuce či jiné nesrovnalosti. Ovšem i v případě, že záznam máte, tak si nemusíte zoufat. Záznam totiž není překážkou k získání úvěru.
Nyní se dostává k tomu, proč nás vlastně banky často odmítají. Je to právě z toho důvodu, že i jako podnikatel občas můžete mít problém s placením a dostanete se do registru. Pak následuje velice časté odmítnutí poskytnutí úvěru od banky. Banky si totiž vždy prověřují, jestli je klient schopen splácet, jenomže se přitom dívají do registrů, takže pokud záznam máte, tak je to velký problém a v bance půjčku nedostanete.
kravička na peníze.jpg

Opačná strana úhlu pohledu

Naše společnost kontroluje registry spíše z toho důvodu, abyste se nedostali do ještě větších nesnází. Pokud již máte nějaký problém, snažíme se vám pomoci, a proto vám například můžeme půjčku upravit na míru, abyste byli schopni splácet. V tom tkví naše výhoda. I se záznamem od nás peníze můžete získat.