Plastové obálky jsou na balení zboží nejlepší


Ideální způsob, jak odesílat zboží zakoupené přes internet, je s pomocí plastových obálek. Mají totiž hned několik předností najednou.

marketing

Za prvé, jsou velice lehké. A každý, kdo zasílá zboží často, moc dobře ví, co to znamená. Znamená to úspory v nákladech na přepravu. Zatímco za těžké kartonové krabice musíte zaplatit zbytečné peníze navíc, lehké plastové obálky, ve kterých ještě navíc nepřepravujete vzduch, ale pouze zabalený předmět, vám vaše náklady pomohou snížit. A ve velkém objemu odesílaných zakázek je taková položka výrazně poznat.

Za druhé, ušetří vám i přepravním společnostem místo na skladování. Pokud totiž své zboží zabalíte do kartonových krabic, připravíte se o spoustu místa navíc, jak ve skladu, tak i v nákladním prostoru přepravních společností. A i to se samozřejmě projeví na vašich celkových nákladech.

Za třetí, plastové obálky něco vydrží. Přece jen, všichni moc dobře vědí, že plast je odolnější než papír. Takže ať venku leje jako z konve, ať padá mokrý sníh anebo stříká podzimní bláto ve vodou nasáklém vzduchu, vaše zboží zabalené do plastové obálky to nemusí vůbec zajímat. Vaše zboží totiž na místo dorazí přesně v takovém stavu, v jakém jste jej odeslali. Bohužel, něco podobného už nelze tvrdit v případě, že zboží zabalíte do papíru. Jistě, taková kartonová krabice přece jen vydrží více než klasický balicí papír, nicméně v extrémně vlhkém počasí neodolá vodě ani ona, tím spíše, pokud se po cestě zastaví na několik hodin ve vlhkém skladu.

nákup

A za čtvrté, zásilky zabalené v plastových obálkách jsou ještě navíc diskrétní. Plastová obálka, která je z vnější strany bílá a z vnitřní černá je dokonale neprůhledná. Máte tak jistotu, že ať už poštou posíláte cokoli, nikdo nebude vědět, jakou zásilku adresát obdrží. A pokud jde o choulostivé zboží typu spodní prádlo anebo erotické časopisy či jiné pomůcky, pak je takové balení jistě na místě.