Objevte kouzlo bambuckého másla

Bambucké máslo je právem nazýváno africkým zlatem. Má vynikající účinky v oblasti kosmetiky. Objevte, jaké zázraky dokáže Bambucké máslo udělat s vaší pokožkou a vlasy. Jedná se o přírodní zdroj vitamínu A, E a F.
Bambucké máslo pokožku vyživuje a hydratuje, a to hlavně díky vitamínu E. Je tedy skvělé v zimních obdobích jako lék na popraskané ruce a vysušenou pokožku. Kůže získá pružnost a bude jemná. Pokud budete máslo aplikovat často ve větších dávkách, začnou se vám hojit jizvičky a drobná poranění. Nemělo by tedy chybět v žádné lékárničce.

V případě, že trpíte na přecitlivělou pokožku, bambucké máslo můžete s klidem v duši používat, jelikož se jedná o přírodní přípravek bez přidaných chemických látek. Je ideální i pro pleť náchylnou k alergiím. V letních měsících zase ochrání vaši pokožku před slunečním zářením. UV filtr není silný, proto jej vždy doplňujte ještě opalovacím krémem. Díky vitamínu A je bambucké máslo vhodné pro boj s vráskami.

Přírodní výrobek vhodný na pokožku i na vlasy

Můžete jej použít i na vlasy. Stejně jako kůži, bambucké máslo vaše vlasy vyživuje a hydratuje. Vlasy budou lesklé a zdravé. Pokud máte suché a poškozené vlasy, neváhejte a ihned si pořiďte tento přírodní zázrak. Můžete jej použít jako masku nebo pouze na konečky.

Použití je velmi jednoduché. Buď máslo nanesete na suché vlasy před mytím, a až poté je umyjete klasickým způsobem nebo jím nahradíte klasické vlasové balzámy a kondicionéry, avšak máslo neomývejte vodou, ale nechte působit na vlasech.

Jestli je vaše pokožka suchá po celém těle, přidejte bambucké máslo do koupele. Stačí v teplé vodě rozpustit jednu polévkovou lžíci a pokožka na celém vašem těle bude hydratovaná a vyživená.

Při koupi se vždy dívejte, zda výrobek obsahuje opravdu sto procent bambuckého máslo. Zapomeňte na produkty s nižším obsahem nebo mohou příměsí, tímto vás chce výrobce pouze zmást a jeho účinky rozhodně nebudou uspokojivé.

Posted in Nezařazené