Nepřitahují mě ženy, ale muži, co s tím?

Lidé, kteří si neumí homosexualitu vůbec připustit, také nikdy nepřipustí, že takoví lidé nejsou nemocní, jak oni se domnívají, a že by se to snad dalo léčit, ale že se s touhle sexuální orientací prostě narodí. Muži ještě v dobách nedávných se snažili založit rodiny, přesto, že o sobě věděli, nebo minimálně tušili, že je přitahují muži. Což byla fatální chyba, hlavně, pokud se ve svazku narodily děti, stejně takový vztah nevydrží, muž je po celou tu dobu vlastně nešťastný, a většinou to dopadlo tak, že se takový vztah rozpadl, a muž se vydal za hlasem svého srdce.
objetí gayů
Dnešní doba už není tolik nekompromisní, některé státy umožňují partnerům stejného pohlaví uzavírat registrované partnerství apod., žijeme ale v Čechách, tady některé předsudky ještě panují, jak se tedy jako muž nejlépe zachovat, pokud zjistíte, že Vás přitahují muži? Jak vůbec oslovit nějakého muže, který Vás přitahuje? Pozor, v těchto kruzích se objevuje také dost podvodníků, kteří využívají toho, že v naší republice se to většina homosexuálů snaží ještě stále tajit.
běžící homosexuálové
1) V první řadě si to přiznejte sami sobě, pokud o sobě víte, že ženy Vás po sexuální stránce vůbec nepřitahují, ale naopak Vás přitahují muži, nemá smysl sám sobě něco nalhávat – opravdu Vás to nepřejde. Je dobré svěřit se i rodičům, měli by Vás pochopit a podpořit, pokud jsou to rozumní lidé. Se svěřováním se kamarádům si to musíte zvážit sami, záleží, jak „dobré“ kamarády máte, pokud jsou to Vaši opravdoví přátelé, pochopí to.
2) Samozřejmostí bude, že budete chtít navázat vztah – říká se, že jeden gay to na druhém pozná, zda je také nebo není, je to opět na Vašem uvážení, pokud se Vám některý muž líbí, a myslíte si o něm, že je stejně sexuálně orientovaný, jistě mu nepošlete kytici jako by poslal muž, kterému se líbí ženy, dobrý způsob je, sejít se u kávy a otevřeně si promluvit, další možností jsou také seznamky na internetu, nebo ve větších městech gay kluby, v obou případech si však dejte pozor právě na podvodníky, kterých je ostatně dost i na seznamkách pro heterosexuály.
3) Pokud navážete vztah, a ten zajde tak daleko, že společně budete chtít žít, budete si muset nastavit vlastní pravidla, v homosexuálním vztahu to většinou nefunguje tak klasicky jako v heterosexuálním, kde bývalo, že muž je živitel rodiny a žena se stará o domácnost, ani tento model už většinou neplatí. To už záleží hlavně na oboustranné komunikaci, jak si podobné role, jako kdo uvaří večeři apod., rozdělíte.
muži na louce
4) Velmi důležitá v homosexuálním vztahu je právě komunikace a vzájemná podpora, musíte si uvědomit, že i když právě Vás třeba rodina pochopí a podpoří, u Vašeho partnera to tak být nemusí, proto Vy mu musíte být tou největší oporou.

Posted in Nezařazené