Krásná hudba

Pokud také patříte k hudebním fanouškům, tak jistě budete znát třeba oblíbenou webovou stránku feedbackpedals.com, kde najdete například taky skvělý catalinbread Belle epoque. Neuvěříte, že tahle opravdu malinkatá krabička, která vůbec neobsahuje žádný pásek, který byste si mysleli, že by tam měl být. Opravdu tento věrný zvuk nabízí Belle epoque. A pokud si myslíte, že byste vůbec nevěděli, jak tento catalinbread Belle epoque používat, tak jsem můžete ujistit, že je inspirován nejznámějším pásovým delay. Myslím si, že catalinbread udělali jméno díky důrazu na kvalitu a tento efekt to rozhodně potvrzuje.

Kytara mě baví.

Myslím si, že když s tímto skvělým efektem budete pracovat dlouho, že jsi na něj zvyknete a že potom nebudete chtít vůbec nic jiného. A vážně catalinbread je opravdu kvalitní a taky vám ho doporučuji. A proč? Protože s ním mám jen samé kladné a skvělé zkušenosti, které navíc nejsou ani krátké! Například i jsem taky kdysi hrála na kytaru a taky na piano, takže absolutně chápu, jak je velice důležité mít to, byste měli skvělý zvuk. Aby se to všem posluchačům moc líbilo, to je taky moc důležité. Já už není ale na kytaru ani na piano nehraji, protože mám něco s rukama, ale moc ráda chodím na koncerty anebo různé zábavy, kde právě hraje kytara anebo piano.

Hudba mě moc baví.

Pokud byste měli zájem o tento úžasný catalinbread Belle epoque, navštivte zmíněné stránky a uvidíte, jak je to skvělé. Má maximální čas zpoždění osm set mikrosekund, což je skvělé. A má taky páskové echo, které je na pájení je devět až osmnáct voltů, a to pomocí adaptéru, který ale není součástí balení, takže si ho musíte dokoupit zvlášť. A Catalindread belle epoch Feedbackpedals je opravdu skvělá věc, bez které by žádný senzační hudebník neměl být. A co by byste řekli na to, že byste si prvně taky mohli Catalinbread Belle Epoch vyzkoušet? Myslím, že by to bylo prima.