Zástěra s potiskem, odlišným od kuchyňského tématu

Zástěra je svérázný druh oděvu, vlastně to ani není oděv, je to spíše pracovní pomůcka, se kterou nevycházíme ven z domu, ale je to čistě interiérová záležitost. Přesto je v mnoha situacích nezbytná a ocení ji ženy i muži, kteří se pohybují v kuchyni a potřebují kolem sebe mnoho pracovního prostoru a zejména něco na sebe, co zabrání potřísnění civilního oblečení od omáček, stříkajícího oleje, od rajčatového protlaku, pomerančové šťávy a dalších velmi barevných a agresivních ingrediencí.

dívka - pokojská v zástěře

Zástěry mohou mít podobu typickou, jakou vídáme v obchodech s kuchyňskými potřebami – na přední straně s vymalovanou zeleninou, anebo s vyobrazeným kuchařem a podobnými jídelními motivy. Kupujete-li zástěru pro přítelkyni, pro přítele, co rád vaří, anebo pro rodiče či prarodiče, je to docela nuda, protože tu nelze očekávat v podobě potisku žádné zajímavé překvapení.

Vymyslete si potisk sami

Chcete-li někoho překvapit a být sví, pořiďte si zástěru jednobarevnou bez potisku a důkladně promyslete své vlastní řešení. Rozhodně to nemusí být ani zelenina, ani kuchař s bílou čepicí, ale i něco zcela mimo kuchyňské prostředí. Zajímá se obdarovaná osoba o květiny a botanické zahrady, líbí se jí exotičtí motýli, horské štíty, nebo třeba králíci, morčata anebo kočky? Využijte zástěry s potiskem pro potěšení, které přinese to, co opravdu chytne za srdce, ať už je to cokoli.

zástěry na šňůře

Výhodou tohoto řešení je, že lze zástěr pořídit víc, protože jsou velmi levné, a navíc z příjemného materiálu. I s potiskem je můžete prát v pračce, a tak nemusíte mít obavy, že jde o jednorázovou záležitost. Tímto máte otevřenou cestu do kreativního tvoření, což přinese radost nejen obdarovanému, ale i vám samotným, takže například na zelené zástěře skvěle vynikne potisk svazku rudých růží ve žluté či bílé váze, na červeném podkladu bílý exotický motýl, na bílé zástěře morčata v trávě a mohli bychom prakticky pokračovat donekonečna.