Váš domácí bazén


Návštěva bazénu je často i pro celé rodiny vítaným zpestřením horkých letních dní. Mnoho lidí je navštěvuje i během zimy, kdy si chodí zaplavat a nebo si odpočinou třeba do sauny. Zejména děti milují vodu, a tak jim rodiče chtějí dopřát osvěžení tam, kde se jim líbí. Bohužel návštěvy bazénů nejsou vždy jen příjemným zážitkem. Často vám volný čas ve vodě dokáže otrávit někdo kdo se neumí chovat, a nebo nepříjemný personál. Otravné je i dlouhé čekání ve frontách. Mnoho rodin se na koupaliště ani nedostane jak by chtěly, protože jim nevyhovuje provozní doba koupaliště.

bazén voda

Jestli chcete mít bazén k dispozici kdykoliv ho chcete navštívit, jednoduše si ho pořiďte domů. U nás najdete mnoho druhů plastových bazénů na povrch pozemku i do země, a to za velice přijatelné ceny. Kromě samotných bazénů a doplňků nabízíme i možnost vytvoření bazénu na klíč. Příští letní sezonu už se můžete koupat ve svém. Jestli máte alespoň nějaký pozemek, určitě neváhejte a pořiďte si svůj bazén. Můžete v něm nejen relaxovat, ale i si v něm zaplavat.

bazén vysavač

Mít doma bazén s sebou nese ale i celou řadu povinností. Jestli se nechcete koupat v zelené vodě plné řas, musíte pravidelně čistit nejenom vodu od bakterií, ale také samotnou plastovou vanu. Čistění bazénové bandy je nejlepší provádět vysavačem, který zachytí všechny nečistoty. Dolphin SUPREME BIO bazenygluc je jedním z nejlepších bazénových vysavačů, které v současné době můžete pořídit. Proč je tak skvělý?

Je vybavený kartáčem, takže všechny nečistoty, i ty přilepené k povrchu, hravě odstraní. Díky rozměrům vyčistí velkou plochu najednou, a také si můžete vybrat, zda má vyčistit jen jednu část bazénu a nebo rovnou celý. A to nejlepší nakonec – můžete ho ovládat ovladačem. Tento vysavač je ideální pomocník pro všechny, kteří chtějí mít bazén vždy čistý a bez zápachu od špinavé vody.