Risoni s lilkem a cuketou

Recept na rosoni s lilkem a cuketou. Tento recept je vhodný pro první, druhou i třetí fázi.
Suroviny najdete běžně v každém obchodě. Prodávají se bez omezení, takže si je můžete zakoupit a uvařit si chutné a snadné jídlo, které vás zasytí na oběd, svačinu nebo i večeři. Zelenina je vhodná v každé fázi vašeho hubnutí, a to kvůli nízkému obsahu cukru a také díky tomu, že nemá žádné kalorie.

cuketa

Ingredience potřebné pro uvaření jedné porce jsou: Těstoviny risoni speciální Prodietix, cuketa, lilek, bazalka, olivový olej, sůl, pepř. Tyto suroviny budete potřebovat na uvaření tohoto receptu. Jídlo je moc dobré a chutné a v každé ingredienci se schovávají látky, které jsou prospěšné pro náš život. Musíme si uvědomit, že jídlem se udržujeme naživu, ale je dobré myslet také na to, že nám jídlo musí chutnat, ať už si jej uvaříme doma, nebo si ho dáme někde venku, například v restauraci.

Recept je velice snadný na přípravu a nezabere vám více jak pár minut. Za tak krátkou dobu si můžete vytvořit – uvařit velice chutné a dobré jídlo, které vás zasytí a ještě si na něm pochutnají i vaše chuťové pohárky, takže s chutí do toho a za chvíli bude hotovo https://www.prodietix.cz.

Postup přípravy

Cuketu a lilek nakrájíme na půl centimetrová kolečka. Rozložíme na pracovní plochu, osolíme a necháme „vypotit“ přebytečnou vodu. Po pár minutách ubrouskem vodu setřeme a vkládáme na rozpálenou pánev pokapanou olivovým olejem. Orestujeme dozlatova z obou stran. Po orestování lehce osolíme a opepříme. Smícháme s těstovinami připravenými dle návodu na zadní straně výrobku a přidáme natrhanou bazalku. Před konzumací zakápneme olivovým olejem.

lilek

Ingredience – 1 porce:

  • Prodietix těstoviny risoni
  • 100 g menší cukety
  • 100 g lilku
  • Bazalka
  • 1 lžíce olivového oleje
  • Sůl – na dochucení
  • Pepř – na dochucení