Konkurujeme bankám

Hledáte výhodné podmínky ve světě financí? Potřebujete si půjčit peníze? Nechcete se zbytečně stresovat a chcete mít vše vyřízené snadno a rychle bez zbytečného papírování nebo zdlouhavého vyřizování? V tom případě jste narazili na výhodný finanční produkt, který se jmenuje americká nebankovní hypotéka. Jsme česká poctivá společnost, která však není bankou ani jinou podobnou institucí, takže se u nás nesetkáte s podmínkami, jako mají například právě banky. Ovšem i my garantujeme velice nízké splátky a zajistíme také nejnižší možnou úrokovou sazbu.
posuvné dveře.jpg

1) K tomu všemu můžete mít klidně záznam v registru dlužníků. Registry totiž projíždí pouze banky, takže pokud v registru máte záznam a žádali byste o půjčku v bance, tak byste samozřejmě žádné peníze nedostali, ovšem u nás je to úplně jiné, klidně půjčku získat můžete. Pokud máte záznam v bankovním nebo nebankovním registru, není to překážkou k získání úvěru. Nevadí dokonce ani exekuce či jiné velké finanční problémy.

2) Co dalšího tolerujeme? Například nízké příjmy. Ptáte se, jak je to možné? Jako nebankovní společnost máme nastavená jiná pravidla, proto tolerujeme také nízké příjmy. Zkrátka a dobře pomáháme https://www.t-mobile.cz/pomahame takovým lidem, kteří to opravdu potřebují.

Předem nic neplatíte

Dopředu nic neplatíte, nečekají vás žádné nesmyslné výdaje. Odhad si provedeme sami pomocí našich odborníků. Získáte až 70% z odhadu nemovitosti. Stačí zaslat pár fotografií nemovitosti, kterou budete ručit a následně počkat na naše vyjádření. Fotografie můžete poslat e-mailem a vyplnit k tomu online žádost o poskytnutí úvěru. Okamžitě se budeme vašim případem zabývat. Peníze poskytneme při rychlém jednání klidně do 24 hodin. Neděláme z komára velblouda, a proto nesmyslné požadavky odstraňujeme a necháváme pouze to důležité a podstatné.
vícegenerační dům.jpg

ü Splácet můžete až 30 let.

ü Peníze jsou bezúčelné, takže je můžete použít podle libosti.

ü Zajistíme podnikatelský úvěr pro každého podnikatele, firmu nebo OSVČ, ale také výhodné spotřebitelské úvěry pro každého běžného občana.

ü Garantujeme nízké sazby.

ü Neměnná sazba po celou dobu splácení.

ü Bez zbytečného papírování.