Bydlení jako z cukru

Na kopečku domeček, v tom domečku stoleček, na stolečku něco dobrého, vynikající oběd či večeře a pohádka může takto pokračovat do nekonečna. Jak ale celá povídka začíná? Začíná vlastním pozemkem, který pro vás připravíme tak, abychom zde mohli domeček usadit, ale to až posléze. Nyní se dostáváme k samotné problematice. Výběru domu. Mobilní domy mají mnoho způsobů využití, takže si je můžete pořídit jako rekreační bydlení. Například na zahradu, pro sezónní pobyty o víkendech a tak podobně.

bagr

Daleko častěji je však lidé volí jako celoroční obydlí, ve kterém chtějí bydlet natrvalo. I to je samozřejmě možné, protože takovéto domy jsou na to speciálně připraveny. Budete tam mít krb nebo jinou formu vytápění. Celý dům bude bohatě zateplený PUR pěnou, což je moderní technologie zateplování. Jde o nejdokonalejší systém zateplení, který je dražší než jiné běžné varianty, ale za to daleko kvalitnější. Používáme tuto technologii, aby zákazníci byli spokojení a bydlelo se jim v našich domovech dobře a příjemně. Zároveň se ale pořizovací cena nezvyšuje, ta zůstává stejná. Všechno je to již zahrnuto v kompletní ceně stavby.

Jak pohádka pokračuje? Jakmile si vyberete dům, případě sami navrhnete, ihned se pustíme do jeho výstavby. Pokud byste si přáli některý z naší široké nabídky skladových zásob, pak jej stačí dovézt na místo určení. Pokud jej budeme stavět jako nový dům na zakázku, bude to chvíli trvat, ani Řím nepostavili za den. Nicméně nemusíte se ničeho obávat. Nejedná se o dlouhé období https://www.lavarohouse.cz/.

stavba domu

Spokojený konec

Pak vám dům dovezeme speciální dopravou, provedeme ještě předtím terénní úpravy a následně dům postavíme a nachystáme k vašemu provozu. Konec pohádky, nyní už můžete spokojeně a šťastně žít až do konce života.

  1. Dům vyrobíme přesně podle vašich představ, můžete si jej také navrhnout pomocí konfigurátoru.
  2. Provedeme precizně veškeré terénní práce na vašem pozemku, aby vše bylo přichystáno a připraveno k ustavení vašeho nového domova.
  3. Následně profesionálně zajistíme také převoz obydlí a jeho ustavení až na místo určení.
  4. Vše napojíme a můžete bydlet!
  5. Zajišťujeme také servis a to jak záruční, tak také pozáruční a další opravy i úpravy obydlí.
  6. Máme široký doplňkový sortiment, ze kterého si můžete vybírat.
  7. Díky tomu můžete své bydlení doladit opravdu k dokonalosti.
  8. Pomůžeme zajistit nejlepší možné financování.