Až moc sebevědomí muži

Když je muž dítě, kluk, soupeří s vrstevníky, kdo dá víc gólů ve fotbale nebo kolik sní sušenek najednou. Postupně, jak roste a přichází do puberty, soupeří o počet dívek, které sbalí. Dospělý muž soupeří maximálně v hraní počítačových her nebo kolik vypije piv. Někteří muži jsou ale svým egem posedlý a přeženou to. Určitě znáte případy celebrit, kdy má muž, který má důchodový věk mladou dívku za ženu, obvykle dívku, která ukončila střední školu. Tady je na místě otázka, je to normální? Co je dnes normální, láska se na věk nedívá, ale určitě mi dáte za pravdu, že mnoho takových párů lásku ani neznají. muž smutný, za ním nakreslené svalyCo si tím muž kompenzuje?
Když je muži kolem 40 let, dostává se do fáze, kdy ho ego začne opouštět. Už nevypije tolik piv a panáků, všechno ho bolí, doma má už 20 let pořád jednu a tu samou ženu, děti v pubertě, v televizi dávají už 100 let Ulici, zkrátka mu přijde život nudný, přijde mu, že co zažít mohl, zažil. Obvykle ho poté napadne, že by mohl zažít ještě něco a začne tzv. bláznit. Někdo jen jezdí na motorce, někdo opustí ženu a loví rybičky v mladých vodách. Nejde tedy o lásku, ale o fakt, že muž potřebuje vědět, že je mužem a že má na to sbalit mladou kočku.muž pod vodopádem
Kdy už to začíná být vážné
Vážné to začne být tehdy, když muž dovrší například 80 let, cítí se být mladší, nemá zdravotní problémy a rád by zkusil vše možné před tím, než odejde navždy. Muže trápí, že jednou jeho život skončí a on by si neužil vše, po čem toužil. A pokud toužil v mládí například po švédské trojce, rád by si sen splnil. Tehdy to začíná být velmi vážné, protože muž začne lovit opět mladé ženy, ženy těsně po dovršení dospělosti a co si budeme povídat, to už trochu „divně“ vypadá. Muži si tím ale chtějí dokázat jedno, že na to mají, že jsou žádaní a že ještě nejsou nad hrobem. Chtějí se zkrátka a dobře cítit mladě a mají jistý komplex ze svého věku.